خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و جمهوری چک وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک

ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به جمهوری چک شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به جمهوری چک پرواز می کند .
 2. هواپیمایی آژین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به جمهوری چک پرواز می کند .
 3. هواپیمایی آزال ( آذربایجان ) Azerbaijan Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به جمهوری چک پرواز می کند .
 4. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به جمهوری چک پرواز می کند .
 5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به جمهوری چک پرواز می کند .
 6. هواپیمایی فلای دبی Flydubai Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان - لار - همدان - بندرعباس و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به جمهوری چک پرواز می کند .
 7. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به جمهوری چک پرواز می کند .
 8. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به جمهوری چک پرواز می کند .
 9. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به جمهوری چک پرواز می کند .
 10. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به جمهوری چک پرواز می کند .
 11. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مینسک بلاروس به جمهوری چک پرواز می کند .
 12. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به جمهوری چک پرواز می کند .
 13. هواپیمایی جمهوری چک Czech Airlines : که تنها در حال حاضر از ایران پروازی ندارد و مناسب پروازهای داخلی جمهوری چک می باشد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط جمهوری چک از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد جمهوری چک از ایران آمده است :

 1. پراگ جمهوری چک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا - اکراینی - ایرفلوت - فلای دبی - آژین - بلاویا و آذربایجان با یک توقف به پراگ جمهوری چک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. کارلووی واری جمهوری چک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی ایرفلوت با یک توقف به کارلووی واری جمهوری چک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای جمهوری چک و جزئیات تمام پروازها به جمهوری چک ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جمهوری چک :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای جمهوری چک :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.