خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط کانادا

ارزانترین قیمت بلیط کانادا

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط کانادا در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و کانادا وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط کانادا

ارزانترین قیمت بلیط کانادا

 

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به کانادا شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به کانادا پرواز می کند .
 2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به کانادا پرواز می کند .
 3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به کانادا پرواز می کند .
 4. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به کانادا پرواز می کند .
 5. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به کانادا پرواز می کند .
 6. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به کانادا پرواز می کند .
 7. همچنین در آینده ای نزدیک امکان برقراری پروازهای کی ال ام KLM و آلیتالیا Alitalia نیز ایجاد خواهد شد که در صورت برقراری این پروازها به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط کانادا از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد کانادا از ایران آمده است :

 1. تورنتو اونتاریو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - اتریشی - ترکیش -کی ال ام - آلیتالیا - لوفتهانزا  با یک توقف به تورنتو با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. اوتاوا اونتاریو : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  اتریشی - کی ال ام و لوفتهانزا  با دو توقف به اوتاوا با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. کلگری آلبرتا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  ترکیش - کی ال ام و لوفتهانزا  با دو توقف به کلگری با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 4. ادمونتون آلبرتا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  ترکیش با دو توقف به ادمونتون با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 5. ونکوور بریتیش کلمبیا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی لوفتهانزا  با یک توقف به ونکوور با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 6. وینیپگ مانیتوبا : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  لوفتهانزا و کی ال ام با دو توقف به وینیپگ با ارزانترین قیمت  پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 7. کبک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی  لوفتهانزا با دو توقف به کبک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 8. مونترال کبک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری و  لوفتهانزا  با یک توقف به مونترال با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 9. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای کانادا و جزئیات تمام پروازها به کانادا ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کانادا :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای کانادا :

چنانچه از هواپیمایی لوفتهانزا برای سفر به کانادا استفاده می کنید به ویزا ترانزیت آلمان نیاز دارید ولی برای مابقی ایرلاین ها به ویزا ترانزیت نیازی نیست .

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

 

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.