خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط برزیل

ارزانترین قیمت بلیط برزیل

بلیط به تمام شهرهای برزیل

رزرو هتل در تمام شهرهای برزیل

پروازهای داخلی برزیل

دریافت ویزا برزیل

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط برزیل در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و برزیل وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط برزیل

ارزانترین قیمت بلیط برزیل

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به برزیل شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به برزیل پرواز می کند .
  2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به برزیل پرواز می کند .
  3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به برزیل پرواز می کند .
  4. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به برزیل پرواز می کند .
  5. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به برزیل پرواز می کند .
  6. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به برزیل پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط برزیل از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد برزیل از ایران آمده است :

  1. سائوپائولو برزیل : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی الاتحاد - امارات - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا با یک توقف به سائوپائولو برزیل با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  2. ریودوژانیرو برزیل : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - آلیتالیا - لوفتهانزا با یک توقف به ریودوژانیرو برزیل با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  3. برازیلیا برزیل : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی قطری با 2 توقف به برازیلیا برزیل با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
  4. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای برزیل و جزئیات تمام پروازها به برزیل ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای برزیل :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای برزیل :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.