خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط بلژیک

ارزانترین قیمت بلیط بلژیک

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط بلژیک در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید در حال حاضر هیچ پرواز مستقیمی بین ایران و بلژیک وجود ندارد و تمام پروازها حداقل دارای 1 یا 2 توقف در کشورهای مختلف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط بلژیک

ارزانترین قیمت بلیط بلژیک

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به بلژیک شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

 1. هواپیمایی پگاسوس Pegasus Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بلژیک پرواز می کند .
 2. هواپیمایی امارات Emirates Airlines : که در حال حاضر از مشهد و تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در دبی امارات به بلژیک پرواز می کند .
 3. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بلژیک پرواز می کند .
 4. هواپیمایی آژِین Aegean Airlines : که در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در آتن یونان به بلژیک پرواز می کند .
 5. هواپیمایی قطری Qatar Airways : که در حال حاضر از تهران - مشهد و شیراز پرواز دارد و پس از یک توقف در دوحه قطر به بلژیک پرواز می کند .
 6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به بلژیک پرواز می کند .
 7. هواپیمایی آلیتالیا Alitalia Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در رم ایتالیا به بلژیک پرواز می کند .
 8. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به بلژیک پرواز می کند .
 9. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به بلژیک پرواز می کند .
 10. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به بلژیک پرواز می کند .
 11. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به بلژیک پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط بلژیک از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد بلژیک از ایران آمده است :

 1. بروکسل بلژیک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی امارات - پگاسوس - آژین - اکراینی - اتریشی - ایرفلوت  - قطری - ترکیش - آلیتالیا - لوفتهانزا و الاتحاد با یک توقف به بروکسل بلژیک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 2. شارلروا بلژیک : شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی پگاسوس و اکراینی با یک توقف به شارلروا بلژیک با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)
 3. جهت آگاهی از مسیرهای پروازی به سایر شهرهای بلژیک و جزئیات تمام پروازها به بلژیک ( مدت زمان و میزان توقف و غیره ) به این قسمت مراجعه نمائید .

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلژیک :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلژیک :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.

x

Check Also

ارزانترین قیمت بلیط ایرلند شمالی

بلیط به تمام شهرهای بلژیکرزرو و خرید بلیط هواپیما خارجی به بروکسل بلژیک رزرو و خرید بلیط هواپیما به شارلروا بلژیک رزرو و خرید بلیط هواپیما به آنتورپ بلژیک رزرو و خرید بلیط هواپیما به لیژ بلژیک رزرو و خرید بلیط هواپیما به گنت ( خنت ) بلژیک رزرو هتل در تمام شهرهای بلژیکقیمت و رزرو هتل در بروکسل بلژیک و دریافت واچر قیمت و رزرو هتل در شارلروا بلژیک و دریافت واچر قیمت و رزرو هتل در آنتورپ بلژیک و دریافت واچر قیمت و رزرو هتل در لیژ بلژیک و دریافت واچر قیمت و رزرو هتل در گنت بلژیک ...