خانه / قیمت بلیط ارزان / ارزانترین قیمت بلیط بلاروس

ارزانترین قیمت بلیط بلاروس

شما در قاره پیما امکان آگاهی از ارزانترین قیمت بلیط بلاروس در تاریخ های مختلف و رزرو و خرید آن را به صورت اینترنتی ، حضوری ، تلفنی و ... به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته را دارید . توجه داشته باشید شما می توانید به وسیله خطوط هواپیمایی بلاویا بلاروس به طور مستقیم از تهران به مینسک بلاروس پرواز داشته باشید و چنانچه با سایر خطوط هواپیمایی پرواز خود را برنامه ریزی کنید حداقل دارای 1 توقف هستند .

ارزانترین قیمت بلیط بلاروس

ارزانترین قیمت بلیط بلاروس

در حال حاضر جهت پرواز از ایران به بلاروس شما می توانید از خطوط هواپیمایی زیر استفاده نمائید :

  1. هواپیمایی بلاویا Belavia Airlines : هواپیمایی بلاویا از تهران به مینسک بلاروس پرواز مستقیم انجام می دهد . ( مشاهده برنامه پروازی )
  2. هواپیمایی آذربایجان Azerbaijan Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در باکو آذربایجان به بلاروس پرواز می کند .
  3. هواپیمایی اکراینی Ukraine Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در کی یف اکراین به بلاروس پرواز می کند .
  4. هواپیمایی الاتحاد Etihad Airways : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در ابوظبی امارات به بلاروس پرواز می کند .
  5. هواپیمایی ترکیش Turkish Airlines : که در حال حاضر از تهران - مشهد - شیراز - تیریز - اصفهان و اهواز پرواز دارد و پس از یک توقف در استانبول به بلاروس پرواز می کند .
  6. هواپیمایی لوفتهانزا Lufthansa Airlines : که تنها در حال حاضر از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در فرانکفورت آلمان به بلاروس پرواز می کند .
  7. هواپیمایی اتریشی Austrian Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در وین اتریش به بلاروس پرواز می کند .
  8. هواپیمایی ایرفلوت Aeroflot Airlines : که در حال حاضر تنها از تهران پرواز دارد و پس از یک توقف در مسکو روسیه به بلاروس پرواز می کند .

توجه داشته باشید قاره پیما نمایندگی رسمی تمام ایرلاین های موجود می باشد و شما می توانید بلیط خود را پس از مقایسه قیمت تمام ایرلاین های موجود و آگاهی بهترین مسیر و ارزانترین قیمت بلیط بلاروس از قاره پیما خریداری نمائید .

 

در زیر مسیرهای پرواز به شهرهای پر تردد بلاروس از ایران آمده است :

  1. مینسک بلاروس : شما می توانید به وسیله هواپیمایی بلاویا به طور مستقیم و خطوط هواپیمایی الاتحاد - ایرفلوت - ترکیش - اتریشی - لوفتهانزا - آزال و اکراینی با یک توقف به مینسک بلاروس با ارزانترین قیمت پرواز کنید . (قیمت و مدت و روزهای پرواز)

 

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلاروس :

نکاتی در مورد بلیط هواپیما به شهرهای بلاروس :

بلیط مورد نظر خود را حداقل 2 ماه قبل از سفر خریداری نمائید تا بتوانید از بهترین مسیر و ارزانترین قیمت استفاده نمائید .

بلیط مورد نظر خود را بعد از دریافت ویزا خریداری نمائید زیرا در بعضی مواقع کنسل کردن بلیط جریمه های سنگینی دارد .

توجه فرمائید:

توجه فرمائید:

رزرو بلیط در سایت قاره پیما کاملا رایگان بوده و برای رزرو هیچ مبلغی از شما دریافت نمی شود.

بلیط خریداری شده شما توسط سایت قاره پیما بدون دریافت هیچ هزینه ای به تمام نقاط ایران ارسال می گردد.

شما با هر بار خرید از قاره پیما معادل 0.5% کل مبلغ خرید خود را برای خرید های بعدی تخفیف می گیرید.