خانه / پرداخت هزینه های ویزا کانادا / پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC

پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC

نحوه پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC که از سال 2012 ایجاد شده است ( قبلا ارسال مدارک به صورت پستی و یا مراجعه حضوری بود ) در زیر به طور کامل شرح داده شده است .

پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC

پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC

در ایتدا پس از آماده کردن تمام مدارک خود و تهیه عکس از آنها ( عکس گرفتن یا اسکن کردن ) به این لینک مراجعه می نمائید و پس از جواب دادن به سوالات آن و دریافت personal checklist code به این لینک  مراجعه نمائید پس از آن 2 ماه فرصت دارید تا مدارک اسکن شده خود را برای سفارت کانادا ارسال نمائید .

 

توجه داشته باشید :

هزینه پرداختی بسته به نوع ویزا متفاوت است به عنوان مثال هزینه برای ویزای تحصیلی کانادا ۱۵۰ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک (اثرانگشت و عکس) و هزینه ویزای کار ۱۵۵ دلار کانادا + ۸۵ دلار هزینه بیومتریک می باشد.

 

مراحل گام به گام ایجاد اکانت و پرداخت هزینه :

در ایتدا به لینک زیر مراجعه می نمایئد .

http://www.cic.gc.ca/english/e-services/mycic.asp

برای درخواست آنلاین ویزای کانادا Canadian online Visa Application به یک کلید الکترونیکی برای دسترسی امن به اکانت خود نیاز دارید که به آن GCKey گفته می شود. در لینک بالا بر روی گزینه Continue to GCKey کلیک نمایید 

در صفحه بعد گزینه Register در سمت چپ را انتخاب کنید. پس از کلیک بر روی آیکون I accept در قسمت Terms and Conditions of Use صفحه ای ظاهر می شود که در آن بایستی طبق دستورالعمل یک کلمه کاربری (User ID) و رمز عبور (Password) برای خود ایجاد نمایید

در صفحه بعدی در پاسخ به پرسش ?Do you have a client ID گزینه No را انتخاب نمایید.

برای تکمیل ثبت نام اطلاعات شخصی خود را که شامل نام (Given Name)، نام خانوادگی (Last Name)، تاریخ تولد (Date of Birth)، کشور محل تولد (Country of Birth)، شماره گذرنامه (Passport Number) می باشد وارد نمایید و گزینه Continue را کلیک نمائید

 پس از کلیک بر روی گزینه Continue در بخش بعد ۴ پرسش امنیتی خود (security questions) را انتخاب نموده و پاسخ می دهید.

 پس از این مرحله آدرس ایمیل خود را وارد نموده و آیکون save را کلیک نمایید.

پیغام ها و آپدیت های مربوط به شما به ایمیلی که اعلام نموده اید ارسال می شود و نیازی نیست هر بار به اکانت MyCIC خود وارد شوید. پس از ذخیره ایمیل و سؤالات امنیتی بر روی گزینه Apply Online کلیک نمایید

در صفحه بعد کد چک لیست شخصی (Personal Checklist Code) که در وبسایت CIC پس از پاسخ به پرسش ها در قسمت Come to Canada  wisard به دست آورده اید، وارد نمایید و گزینه continue را کلیک کنید.

قسمت بعد Review your answers هست که می توانید پاسخ های خود را در صورت نیاز با کلیک بر روی گزینه modify تغییر دهید.

با کلیک برروی گزینه continue به صفحه توضیحات در مورد نحوه آپلود مدارک مورد نیاز برای درخواست آنلاین ویزای کانادا می روید. پس از آن می توانید مدارک خود را آپلود نموده و با کلیک بر روی گزینه Exit اطلاعات شما ذخیره می شود و یا می توانید continue را برای review application و پرداخت آنلاین انتخاب نمایید.

باید دقت نمایید که مدارک شما قبل از پرداخت کامل باشد.

پس از ساخت اکانت پرداخت خود را با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards انجام دهید چنانچه در هر یک از مراحل نیاز به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC را در قاره پیما دارید .

 

چنانچه مایل هستید پرداخت توسط قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید :

  • نام کاربری User ID و کلمه عبور Password برای ورود به اکانت شما
  • ذکر ۴ پرسش امنیتی به همراه پاسخ های شما
  • نام و نام خانوادگی انگلیسی مطابق با گذرنامه

 

CLOSE
CLOSE