خانه / پرداخت هزینه های ویزا کانادا / نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ و ثبت درخواست آن در زیر به طور کامل شرح داده شده است :

افرادی که از دانشگاهی در کبک نامه پذیرش خود را دریافت نموده اند می بایستی هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را میز پرداخت کنند . ( برای تحصیل در دانشگاهی در کبک داشتن ویزا تحصیلی و گواهی پذیرش CAQ یا Quebec Acceptance Certificate الزامی می باشد )

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ

مراحل ثبت نام و پرداخت گواهی پذیرش CAQ :

برای ثبت درخواست CAQ ابتدا باید وارد سایت www.immigration-quebec.gouv شده و در این لینک گزینه Fill in a New Application را انتخاب کنید . پس از آن با پر کردن تمام فیلد های درخواستی به شما یک اکانت با Username و Password اختصاص داده شود که شما با در دست داشتن این اکانت امکان تغییر دادن فیلدها در هر زمان و نهایی کردن application خود را دارید و پس از نهایی کردن اطلاعات خود می بایستی هزینه گواهی خود را پرداخت کنید .

 

توجه داشته باشید :

در هنگام ثبت نام تنها هنگامی می تواید اطلاعات خود را ذخیره و بعدا ویراش نمائید که به مرحله 10 ثبت نام که در هنگام ثبت نام مشخص است رسیده باشید در غیر این صورت امکان ذخیره و ویرایش وجود ندارد و دوباره باید تمام مراحل قبل را انجام دهید .

هزینه یا نرخ گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ معادل 107 دلار کانادا می باشد که در آخرین مرحله ثبت نام می بایستی پرداخت شود .

تا زمانیکه این هزینه را پرداخت نکنید مراحل رسیدگی به گواهی پذیرش شما انجام نمی شود پس تنها ساخت اکانت به معنی شروع این روند نمی باشد و از روز پرداخت بررسی شروع می شود .

تنها پس از پرداخت می توانید فرم های اضافی برای امضا و همچنین چک لیست شخصی مدارک مورد نیاز برای تکمیل پرونده و ارسال پستی را پرینت نمایید.

چنانچه تمام مراحل ثبت نام و پرداخت شما بدون مشکل انجام شود بعد از 3 هفته با مراجعه به اکانت خود گواهی صادر شده برای پرینت آماده خواهد شد .

 

پس از ثبت اطلاعات می بایستی با استفاده از ویزا کارت و مستر کارت Visa & Master Cards هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را پرداخت نمائید چنانچه در هر یک از مراحل نیاز به راهنمائی داشتید کارشناسان ما به طور 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به شما می باشند همچنین چنانچه ویزا کارت و یا مستر کارت ندارید با استفاده از خدمات ما در سریع ترین زمان ممکن و با ارزانترین قیمت امکان پرداخت گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ را در قاره پیما دارید .

 

چنانچه مایل هستید پرداخت توسط قاره پیما انجام شود می بایستی اطلاعات زیر را برای ما ارسال نمائید :

  • کد کاربری User Code
  • رمز عبور Password

 

x

Check Also

پرداخت هزینه ویزای نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers

پرداخت هزینه های ویزا کاناداپرداخت هزینه ویزا کانادا (اپلیکیشن فی-اقامت موقت) MyCIC نحوه پرداخت هزینه گواهی پذیرش دانشگاه کبک CAQ پرداخت هزینه ویزای نیروی کار متخصص کبک Quebec Skilled Workers مشاوره و مراحل ویزا الکترونیکی کاناداچه ویزایی برای مسافرت کانادا آنلاین می باشد آموزش نحوه درخواست ویزا تحصیلی کانادا در سایت CIC آموزش نحوه ساخت اکانت Mycic برای ویزای آنلاین کانادا آموزش نحوه درخواست ویزا کار Workpermit کانادا در سایت CIC آموزش نحوه درخواست ویزا بازدیدکننده VisitorVisa کانادا در سایت CIC پزشکان مورد اعتماد برای ویزا کانادا canada visa medical exam نحوه پرداخت هزینه ویزا موقت کانادا Temporary Resident Visa ...