خانه / پروازهای داخلی بنگلادش / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی بنگلادش

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی بنگلادش

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی بنگلادش را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی بنگلادش و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی بنگلادش به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک بنگلادش پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای بنگلادش انجام می دادند ولی در حال حاضر تنها هواپیمایی بیما بنگلادش این پروازها را انجام می دهد :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین بیمان بنگلادش هواپیمایی بیما بنگلادش Biman Bangladesh Airlines

در زیر فهرست شهرهای بنگلادش برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی بنگلادش به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

  1. داکا (DAC)
  2. چیتاگونگ (CGP)
  3. سیلت (ZYL)
  4. کوکس بازار (CXB)
  5. و ...

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی بیما بنگلادش Biman Bangladesh Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

یک نظر

  1. با سلام :
    در صورتیکه سوالی در مورد بلیط پروازهای داخلی بنگلادش دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*