خانه / پروازهای داخلی الجزایر / قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی الجزایر

قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی الجزایر

بلیط به تمام شهرهای الجزایر

رزرو هتل در تمام شهرهای الجزایر

دریافت ویزا الجزایر

وب سایت قاره پیما امکان آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی الجزایر را به صورت آنلاین ( اینترنتی ) فراهم نموده است . سفر هوایی هم از نظر قیمت و هم از نظر زمان بسیار به صرفه تر از سفر زمینی می باشد شما علاوه بر خرید بلیط داخلی الجزایر و سایر کشور های دنیا به صورت اینترنتی امکان آگاهی از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی الجزایر به صورت تلفنی ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما  ) و یا مراجعه حضوری به دفتر قاره پیما و یا استفاده از چت آنلاین سایت را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته دارید .

 

 

ایرلاین های مختلفی در خاک الجزایر پروازهای داخلی مستقیم بین شهرهای الجزایر انجام می دهند که این خطوط هواپیمایی عبارتند از :

 

رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین الجزایر هواپیمایی ایر الجزایر  Air Algerie Airlines رزرو و خرید بلیط هواپیما با ایرلاین ایبریا اسپانیا هواپیمایی ایبریا Iberia Airlines
رزرو و خرید بلیط هواپیمایی الجزایر هواپیمایی ایگل آزور Aigle Azur Airlines    

در زیر فهرست شهرهای الجزایر برای آگاهی شما از قیمت و رزرو و خرید بلیط پروازهای داخلی الجزایر به همراه نام 3 حرفی فرودگاه هر شهر آمده است .

 1. الجزیره (ALG)
 2. وهران (ORN)
 3. قسطنطنیه (CZL)
 4. عنابه (AAE)
 5. بجایه (BJA)
 6. تلسمان (TLM)
 7. باتنه (BLJ)
 8. ستبف (QSF)
 9. حاسی مسعود (HME)
 10. غردایه (GHA)
 11. تبسه (TEE)
 12. ادرار (AZR)
 13. بسکره (BSK)
 14. جیجل (GJL)
 15. دیانت (DJG)

قاره پیما نمایندگی رسمی هواپیمایی ایر الجزایر  Air Algerie Airlines - هواپیمایی ایبریا Iberia Airlinesهواپیمایی ایگل آزور Aigle Azur Airlines در ایران می باشد و شما امکان رزرو و خرید بلیط این خطوط هواپیمایی به سریع ترین روش ممکن در قاره پیما را دارید.

یک نظر

 1. با سلام :
  در صورتیکه سوالی در مورد بلیط پروازهای داخلی الجزایر دارید در این قسمت می توانید سوال خود را مطرح نمائید و کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سوالات شما در همین قسمت پاسخ خواهند داد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*